Пребарувајте низ нашите производи

Mara Mirror

Шифра: 006833
Баркод: MADWHSP01
Производител: Status, ITL

Огледало Мара.

13.169 ден. 14.632 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 138 х 2 х 80
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време