Пребарувајте низ нашите производи

Tivoli Mirror

Шифра: 005520
Баркод: KJTI140RG
Производител: ALF Italia

Огледало Тиволи.

8.274 ден. 9.734 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб сив
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 94.7 х 2.1 х 110
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време