Пребарувајте низ нашите производи

Claire Mirror

Шифра: 007254
Баркод: KJCL140
Производител: ALF, ITL

Огледало Клаир.

11.191 ден. 12.434 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бисерна Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Огледало Фурнир
Димензија Д х Ш х В 127 х 2.5 х 107 100 х 2 х 107
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време