Пребарувајте низ нашите производи

Ambra Mirror

Шифра: 005654
Баркод: 148SPE.02AV
Производител: Camel

Огледало Амбра.

10.490 ден. 11.656 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Слонова коска
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 120 х 2.2 х 90
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време