Пребарувајте низ нашите производи

Celine Mirror

Шифра: 001921
Баркод: 880202511425
Производител: Miotto Design

Огледало Целине.

60.934 ден. 67.704 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Кафена
Материјал Огледало Штоф
Димензија Д х Ш х В 110 х 10 х 200
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време