Пребарувајте низ нашите производи

Evolution Mirror

Шифра: 005413
Баркод: EVBIVSP01H
Производител: Status, ITL

Огледало Еволушн.

19.139 ден. 21.266 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Крем Орев светол
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 159 х 2 х 87 120 х 3.5 х 98
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време