Пребарувајте низ нашите производи

Athena Mirror

Шифра: 005572
Баркод: KJAT640
Производител: ALF Italia

Огледало Атхена.

13.070 ден. 15.376 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сив
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 116.6 х 4.1 х 94.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време