Пребарувајте низ нашите производи

Onda Mirror

Шифра: 005489
Баркод: 136SPE.03NS
Производител: Camel

Огледало Онда.


7.591 ден. 9.858 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Орев
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 120 х 2.2 х 90
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време