Пребарувајте низ нашите производи

Olimpia Mirror

Шифра: 003882
Баркод: KJOA140
Производител: ALF, ITL

Огледало Олимпиа.

20.924 ден. 23.249 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Еукалиптус
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 150 х 2.2 х 100 132 х 2.2 х 100
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време