Пребарувајте низ нашите производи

Prestige Mirror

Шифра: 004629
Баркод: PRDUMSP01
Производител: Status Italy

Огледало Престиж.

10.156 ден. 13.640 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза кадифена Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 160 х 2 х 75 116 х 2 х 102
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време