Пребарувајте низ нашите производи

Doria TV element

Шифра: 000359
Баркод: 880103110756
Производител: Miotto Design

ТВ елемент Дориа

59.583 ден. 70.098 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Медијапан
Димензија 170 x 45 x 43
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време