Пребарувајте низ нашите производи

Canova Nightstand

Шифра: 000567
Баркод: KJCV131BI
Производител: ALF, Italy

Наткасни и комоди Канова

22.914 ден. 30.150 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 65.8 х 50.4 х 50.6
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време