Пребарувајте низ нашите производи

Center Nightstand

Шифра: 000856
Баркод: CNO BC
Производител: Alples

Наткасна Центер. Рачките се нарачуваат и бираат дополнително.


2.404 ден. 3.043 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Бор белен Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Димензија 48.1 х 34.5 х 51 48.1 х 33 х 51.3
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време