Пребарувајте низ нашите производи

Mid Century Nightstand

Шифра: 002805
Баркод: KJDT130
Производител: ALF Italia

Наткаснa Мид Центури.

19.195 ден. 23.994 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб кафен
Материјал Медијапан MDF
Димензија 69.6 х 43.2 х 56
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време