Пребарувајте низ нашите производи

Ikona Kitchen

Шифра: 000042
Производител: Alples, Slovenia

Состав на кујна по мерка Икона. Можност за избор на димензии в зависноост од просторот.

Попуст 35%
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Мултиколор
Материјал Дрво Медијапан MDF Oпл. иверка Стакло
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време