Пребарувајте низ нашите производи

Start Kitchen

Шифра: 000047
Производител: Alples, SLO

Состав на кујна по мерка Старт. Можност за избор на димензии в зависноост од просторот.

Попуст 30%
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај
Материјал Дрво Медијапан MDF Oпл. иверка Стакло
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време