Пребарувајте низ нашите производи

Tambre Bar chair

Шифра: 000668
Баркод: 256560191571
Производител: Miotto Design

Барска столица Тамбре.

10.353 ден. 11.503 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Црна
Материјал Дрво Метал сив
Функција Висина ↕
Димензија 34 x 34 x 67(86)
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време