Пребарувајте низ нашите производи

Peter Bar Chair

Шифра: 004111
Баркод: SG1361 SG65
Производител: Natisa

Барски стол Петер.

14.711 ден. 16.346 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Еко кожа Штоф
Димензија 42 х 41 х 100
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време