Пребарувајте низ нашите производи

Tialia Lamp

Шифра: 000708
Баркод: 880203711486
Производител: Miotto, SLO

Столна лампа Тиалиа

10.440 ден. 11.600 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Златна Црна
Материјал Керамика
Димензија Д х Ш х В φ 30.5 х 45
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време