Пребарувајте низ нашите производи

Tivoli Bed

Шифра: 000768
Баркод: PJTI0190RG
Производител: ALF Italia

Кревет Тиволи во повеќе димензии и повеќе изведби. Можност за нарачка и на кревет со ЛЕД осветлување и фиока за складирање.

28.421 ден. 35.526 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб сив
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Функција Светло Складирање ↓
Димензија 233.2 х 105.5 х 123.9 220.2 х 205.5 х 123.9 220.2 х 165.5 х 123.9
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време