Пребарувајте низ нашите производи

Diamond Royal Sleeper

Шифра: 000812
Производител: Miotto Design

Кревет Дајмонд со вклучена база и главонаслон (можност за нарачка по мерка). Цената е без душек, душекот се нарачува дополнително

49.412 ден. 52.013 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Poly Box Base
23.160
23.160
Diamond Headboard
26.252
26.252
Вкупно со попуст: 49.412
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Микрофибер Штоф
Димензија 200 х 90 х 140 200 х 100 х 140 200 х 120 х 140 200 х 140 х 140 200 х 160 х 140 200 х 180 х 140 200 х 200 х 140
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време