Пребарувајте низ нашите производи

Freya Royal Sleeper

Шифра: 000815
Производител: Miotto Design

Кревет Фреја со вклучена база поли бокс и главонаслон (можност за нарачка по мерка). Цената е без душек, душекот се нарачува дополнително.

42.987 ден. 53.734 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Poly Box Base
20.154
20.154
Freya Headboard
22.834
22.834
Вкупно со попуст: 42.987
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Микрофибер Штоф
Димензија Д х Ш х В Висина: 130 см
Mонтажа Југоекспорт
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време