Пребарувајте низ нашите производи

Grace Royal Sleeper

Шифра: 000813
Производител: Miotto Design

Кревет Грејс со вклучена база и главонаслон (можност за нарачка по мерка). Цената е без душек, душекот се нарачува дополнително.

42.029 ден. 49.446 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Grace Headboard
20.616
20.616
Poly Box Base
21.413
21.413
Вкупно со попуст: 42.029
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Микрофибер Штоф
Димензија Д х Ш х В 200 х 90 х 125 200 х 100 х 125 200 х 120 х 125 200 х 140 х 125 200 х 160 х 125 200 х 180 х 125 200 х 200 х 125
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време