Пребарувајте низ нашите производи

Cornwall Mattress

Шифра: 000817
Баркод: 880104290139
Производител: Miotto Design

Душек Корнвал со висина 26см. Можност за нарачка по мерка.

28.040 ден. 31.155 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Premium
Материјал Без токсини Волна Еко памук ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Еко материјали Лето/Зима Ортопедски 5 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 26 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време