Пребарувајте низ нашите производи

Eco 30 Мattress

Шифра: 001888
Баркод: 200x80
Производител: MGM Pohistvo

Душек Еко 30 кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

16.846 ден. 18.718 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Еко памук ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Ортопедски 7 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 30/31 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време