Пребарувајте низ нашите производи

Medical Мattress

Шифра: 001881
Баркод: 190x80
Производител: MGM Pohistvo

Душек Медикал кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

8.825 ден. 9.806 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Еко памук ХР Сунѓер
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Лето/Зима Ортопедски
Димензија Д х Ш х В Висина: 21/22 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време