Пребарувајте низ нашите производи
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Без токсини Волна Еко памук Латекс Мемори пена ХР Сунѓер
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Еко материјали Лето/Зима Ортопедски 5 Зони
Димензија 200 х 200 х 25 200 х 180 х 25 200 х 160 х 25 200 х 140 х 25 200 х 120 х 25 200 х 100 х 25 200 х 90 х 25 200 х 80 х 25
Mонтажа Нема
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време