Пребарувајте низ нашите производи

Dream Soft Mattress

Шифра: 002314
Баркод: 160X80
Производител: MGM, SLO

Душек Дрим Софт кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

10.596 ден. 11.773 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Волна ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Лето/Зима Ортопедски 7 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 21/22 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време