Пребарувајте низ нашите производи

Maxi Memory SP Mattress

Шифра: 001893
Баркод: 190x80
Производител: MGM, SLO

Душек Макси Мемори СП кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

19.703 ден. 21.892 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Алое вера Еко памук Мемори пена Патент ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Навлака ⟳ Ортопедски 7 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 26/27 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време