Пребарувајте низ нашите производи

Maxi Fix Мattress

Шифра: 001887
Баркод: 190x80
Производител: MGM Pohistvo

Душек Mакси Фикс кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

15.110 ден. 16.789 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Алое вера Еко памук ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Ортопедски 7 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 23/24 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време