Пребарувајте низ нашите производи

Eco Fix Мattress

Шифра: 001882
Баркод: 200x80
Производител: MGM Pohistvo

Душек Еко Фикс кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

11.671 ден. 12.968 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Волна Еко памук Мемори пена ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Лето/Зима Ортопедски 7 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 22/23 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време