Пребарувајте низ нашите производи

Dam Mattress

Шифра: 007318
Баркод: CS6082-P
Производител: Calligaris

Душек Дам.

52.066 ден. 65.906 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Premium
Материјал Вискоза Јајце форма Мемори пена ХР Сунѓер
Функција Aнатомски Антибактерии Навлака ⟳ Ортопедски 5 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 24 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек 203 х 193 см 203 х 153 см 200 x 180 см 200 x 160 см 200 x 120 см
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време