Пребарувајте низ нашите производи

Ely Mattress

Шифра: 000820
Баркод: 880104290031
Производител: Miotto, SLO

Душек Ели. Можност за нарачка по мерка.

38.471 ден. 42.746 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Premium
Материјал Без токсини Еко памук Мемори гел Мемори пена ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Еко материјали Клима контрол Комфорт + Ортопедски 5 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 24 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време