Пребарувајте низ нашите производи

Origami Table

Шифра: 001118
Баркод: TM1462
Производител: Natisa

Трпезариска маса Оригами.

99.431 ден. 110.479 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Гранит Дрво Метал бронза Метал црн Стакло Фурнир
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 200(294) х 110 х 75 220 х 110 х 75 147 х 147 х 75 200 х 110 х 75
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време