Пребарувајте низ нашите производи

Ambra Chair

Шифра: 001246
Баркод: 150SED.03AVMS52
Производител: Camel, ITL

Столица Амбра.

15.624 ден. 17.360 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Слонова коска
Материјал Медијапан MDF Штоф
Димензија Д х Ш х В 50 х 52 х 105 49 х 63 х 108 47 х 56 х 86.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време