Пребарувајте низ нашите производи

Asciano Shelf

Шифра: 001362
Производител: Miotto Design

Полица Асциано


19.762 ден. 21.958 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Плава Сива светла
Материјал Медијапан MDF
Димензија 50 x 88 x 30
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време