Пребарувајте низ нашите производи

H-Merida Bed

Шифра: 001544
Баркод: BEZOWY
Производител: HalEU

Тапациран кревет со вклучен латофлекс Х-Мерида со димензија 200х160см.


21.488 ден. 23.876 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Крем Плава Сива светла
Материјал Латофлекс Штоф
Функција Складирање ↓
Димензија 216 х 170 х 95
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време