Пребарувајте низ нашите производи

S-Ascot Bed

Шифра: 001818
Производител: SigEU

Тапациран кревет С-Аскот со вклучен латофлекс и фиоки за складирање, во димензија за душек 200х160см.

31.500 ден. 35.000 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Латофлекс Штоф
Функција Складирање ↓
Димензија 221 х 173 х 101
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време