*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Verano Table

Шифра: 001847
Баркод: 880103511504
Производител: Miotto Design

Трпезариска маса Верано на пуштање со димензија 120(170)х80см. Стаклото е со керамички ефект.


35.549 ден. 45.575 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Сива
Материјал Метал сив Стакло
Функција Извлекување ↔
Димензија 120(170) x 80 x 76
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време