Пребарувајте низ нашите производи

Fast Wardrobe

Шифра: 002042
Производител: Fortrade

Гардеробер Фаст


18.270 ден. 20.300 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Даб сонома
Материјал Oпл. иверка
Димензија 153.6 x 60.1 x 203 121.6 x 64.7 x 203
Mонтажа Нема
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време