Пребарувајте низ нашите производи

Ambra Sliding Wardrobe

Шифра: 005662
Баркод: 148ARS.01AV
Производител: Camel

Шибер гардеробер Амбра.

82.640 ден. 91.822 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Слонова коска
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија 278 х 68 х 228 186 х 68 х 228
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време