Пребарувајте низ нашите производи

Loret Entryway Complete

Шифра: 002092
Баркод: LORET
Производител: ML Meble

Комплет претсобје Лорет.

13.662 ден. 15.180 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Даб ватан Сива
Материјал Медијапан MDF Огледало Oпл. иверка Штоф
Димензија 116 х 34 х 197
Mонтажа Нема
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време