Пребарувајте низ нашите производи

Salerno Armchair

Шифра: 002387
Баркод: 880102811532
Производител: Miotto Design

Фотеља Салерно.


34.456 ден. 43.070 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Лососова Минк Морска Опал
Материјал Еко кожа Метал црн Штоф
Димензија Д х Ш х В 82 x 81 x 76
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 40 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време