Пребарувајте низ нашите производи

Matera Day Complete

Шифра: 002420
Производител: ALF, Italy

Комплет дневна соба Матера, тв комода, и две витрини. Можност за избор и на други комбинации во завиност од просторот.

134.780 ден. 177.343 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Matera TV Element 46.215
46.215
Matera Vitrine
44.283
44.283
Matera Vitrine
44.283
44.283
Вкупно со попуст: 134.780
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Орев
Материјал Медијапан MDF Стакло
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време