Пребарувајте низ нашите производи

Platinum Day Complete

Шифра: 000721
Производител: Camel

Комплет дневна соба Платинум (тв комода и две витрини). Можност за избор на други комбинации во зависност од просторот.

107.080 ден. 118.978 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Platinum Vitrine
51.169
102.337
Platinum TV Element 31.694
31.694
Вкупно со попуст: 107.080
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза сива Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Метал хром Стакло
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време