Пребарувајте низ нашите производи

Monaco Day Complete

Шифра: 002790
Производител: ALF Italia

Комплет дневна соба Монако (тв комода и две витрини 1Д). Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

155.496 ден. 194.370 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Monaco Vitrine
53.022
53.022
Monaco Vitrine
53.022
53.022
Monaco TV element 49.451
49.451
Вкупно со попуст: 155.496
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Капучино Бреза кадифена
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време