Пребарувајте низ нашите производи

Tekno Nightstand

Шифра: 002427
Баркод: 156CMN.01PL
Производител: Camel

Наткасни Текно.

10.490 ден. 11.656 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Сива
Материјал Медијапан MDF
Димензија 58 x 43.5 x 46
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време