Пребарувајте низ нашите производи

Arnica Relax Armchair

Шифра: 002654
Баркод: 160
Производител: Cuborosso

Фотеља со електричен релакс механизам Арница.

114.818 ден. 127.575 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Релакс ↯
Димензија Д х Ш х В 97 х 90(160) х 115
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 47 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време