Пребарувајте низ нашите производи

Marshal Lounge chair

Шифра: 002698
Производител: WhiteOak

Лежалка Маршал.


150.437 ден. 167.152 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб Орев
Материјал Кожа говедска
Димензија 63 х 145 х 90
Mонтажа Има
Достапност : 60 - 90 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време