Пребарувајте низ нашите производи

Flare Bar Chair

Шифра: 002705
Баркод: SG1381 SGW65
Производител: Natisa

Барски стол Флер.

19.421 ден. 21.578 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Микрофибер Штоф
Димензија Д х Ш х В 57 х 50 х 100
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време